Peker, Korkmaz Karaca’ya ait olduğunu iddia ettiği yazışmayı yayınladı

Politika

Written by:

Sedat Peker, Sezgin Baran Korkmaz’ın aracını kullandığını kabul eden AKP’li Korkmaz Karaca’nın Konya’daki bir iş adamıyla yaptığını iddia ettiği Whatsapp yazışmasını yayınladı. Peker, Süleyman Soylu için ise akşam saatlerini işaret etti.

Satır başları ise;

✅Akşam Sülümanın kasasını açıklayacağım

✅SBK Holding’te yaşananlar devede kulak kalacak

✅Deniz Baykal bana dava açacakmış. Daha büyük rezillikler yaşamadan kalan günlerini sessizce yaşasın, dedi.

 

https://t.co/U6OMkQ74Py

 

Sedat Peker’in son paylaşımı şöyle:

 

1-süslü sülümanın kankası korkmaz karaca, çevrendeki seni arayan dostlarına Ben Sedat Peker’le görüşmek için haber göndermedim deyip yeminler ediyormuşsun. Bu yüzden Konya’daki iş adamıyla yaptığın whatsapp yazışmalarının bir tanesini yayınlamak zorunda kaldım.

2-deniz baykal da bana dava açacağını söylüyormuş. Bence kendisini uyar. Belli bir yaşa gelmiş, daha büyük rezillikler yaşamadan kalan günlerini sessizce yaşasın. Size değil de kızın ailesine saygısızlık olur.

3-korkmaz karaca, aynı senin gibi süslü sülümana destek olmasın diye uyardığım kişilerden biri, bana tamam diyip perde arkasından da doncu sülü için lobi çalışmaları yapıyor. Akşamleyin onu adadan yollayacağız (ileride de cezaevine girer).

4-Telefonuyla görüştüğümüz diğer arkadaşın ismi patlamasın diye onlardan bahsetmeyeceğim. Ancak tüm Türkiye’nin tecrübe ettiği üzere, beni yalanlayanlardan hiç hoşlanmam.

5-40 yaşından genç kardeşlerim, akşam saatlerinde süslü sülümanın kasası olan açıklayacağım şahsın bilgilerini iyi takip ederseniz, inanın sbk holding’te yaşananların devede kulak kaldığını göreceksiniz. Muhalif gazetecilere mutlaka baskı uygulayın kardeşlerim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir