KAYA: GÜVEN VE MÜŞTERİ ODAKLI HİZMET ANLAYIŞINA SAHİBİZ

Analiz

Written by:

YAHA lojistik sektörünün gözde tedarikçisi olarak yüksek müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet veriyor.

2019 yılında Gaziantep’te kurulan YAHA Lojistik aynı zamanda ihracatta da adını duyuruyor. Müşteri memnuniyeti ve güven odaklı hizmet anlayışıyla sektörün liderlerinden olan firmanın sahibi Yalçın Kaya, hizmetleriyle ilgili bilgi verdi. YAHA Lojistik firmasının genç temsilcisi Baran Kaya da uluslararası alanda yük taşımacılığına dair bilinmeyenleri anlattı.

“ORTADOĞU VE AVRUPA’YA HİZMET SAĞLIYORUZ”

Teknolojinin gelişimi ve ürün pazarının yaygınlaşmasıyla birlikte lojistik firmalarına verilen değer de her geçen gün artıyor. “Güneydoğu’nun Paris”i olarak nitelendirilen Gaziantep’te köklü firmalardan olan YAHA lojistik, uluslararası taşımacılıkta hizmetleriyle ön plana çıkıyor. Müşteri memnuniyetli hizmet anlayışına sahip olduklarını söyleyen YAHA Lojistik Firma Sahibi Yalçın Kaya, “2019 Yılından bu yana ulaştırma ve ihracat sektörünün içerisindeyiz. Uluslararası taşımacılık, transit araç tedariği ve gümrükleme gibi alanlarda çalışıyoruz. Depolama kolaylığının yanı sıra donanımlı çalışma ekibimiz ile birlikte konteyner taşımacılığı da yapıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütüyoruz. Hedefimiz bu çalışmaları çok daha genişleterek uzun yıllar sektörde boy göstermek” ifadelerini kullandı.

“GÜVEN VE MÜŞTERİ ODAKLI HİZMET ANLAYIŞINA SAHİBİZ”

YAHA Lojistik firmasının genç yetkilisi Baran Kaya, “YAHA olarak lojistik ve ihracat şirketiyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensimizin yanında daima güven odaklı çalışıyoruz. Firma olarak müşterilerimizin taleplerini eksiksiz ve en üst kalitede sunmayı prensip ediniyoruz. Başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere Avrupa’nın pek çok ülkesine de araç tedarik ediyoruz. Donanımlı ve tecrübeli personellerimiz ile sektörde rakiplerimizden daima bir adım öndeyiz” dedi.

“MÜŞTERİLERİMİZE KESİNTİSİZ DESTEK SUNUYORUZ”

Uluslararası taşımacılıkta önemli bir yere sahip olduklarını söyleyen firma yetkilisi Baran Kaya, “Uluslararası taşımacılık ve transit araç tedariğinde uzman ekibimizle çalışıyoruz. Müşterilerimize depolama kolaylığı sağlıyoruz. 7\24 Hizmet anlayışıyla müşterilerimiz için kesintisiz destek hattı sunuyoruz. Müşterilerimiz her zaman rahatlıkla ulaşarak bizden destek alabiliyorlar. Bu yönüyle lojistik alanında güvenilir ve kaliteli hizmet arayanlar firmamızı tercih edebilirler” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir