Yüz nakli yapılan Recep Sert Balıkesir’de uyuşturucudan gözaltına alındı

AnalizMedya

Written by:

Balıkesir’in Edremit ilçesinde uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 10 kişi arasında, 2013 yılında yüz ve çene nakli yapılan Recep Sert’in de bulunduğu öğrenildi. Operasyonda bir kilo 237 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Balıkesir’de yapılan uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 10 kişi arasından yüz nakli gerçekleştirilen Recep Sert de yer aldı.

 

Balıkesir Edremit’te, uyuşturucu/uyarıcı madde satışı yapan, nakleden, depolayan ve kullanan kişilerle gruplara yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde Bursa’dan Edremit’e yüklü miktarda uyuşturucu madde getirileceği ihbarı üzerine narkotik polisi harekete geçti.

Ekipler, şüpheli şahıslar ve kullandıkları araçları takibe alıp Edremit girişinde yakaladı. Yapılan aramalarda 3 parça halinde daralı ağırlığı 1 kilo 237 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Olayla ilgili aralarında Recep Sert’in de (34) olduğu 10 kişi gözaltına alındı. 10 şüpheli şahsın ’Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal veya Ticareti’ suçlarından yarın adliyeye sevk edilecekleri öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir