Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa Gençlik Kollarında Bayrak Değişimi!

Politika

Written by:

Mevcut başkan Rana Yücelten bayrağı Burak Karadağ’a devretti.

Burak Karadağ ” Süleymanpaşa Gençlik Kolların’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize göstermiş olduğu bu yolda bayrağı daha ileriye taşımak için görevi devir almış bulunmaktayız. Süleymanpaşa’da yaşayan gençlerin sorunlarını biliyoruz. Örgütlenmeyi becerilebilir kılan, gençlik kollarının sadece bayrak asmaktan yada broşür dağıtmaktan ibaret olmadığını göstereceğiz.  Süleymanpaşa’daki siyasi gündemi belirleyecek bir kadro ile yola çıktık. Ben ve yönetimim olarak birlik, beraberlik içinde güçlü bir gençlik örgütünün temelini atacağımıza inanıyoruz.”

 

İktidar Yolunda Birleştirici Güç

 

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkanı Okan Akın tarafından önceki dönem başkan Rana Yücelten’e  partimize ve ilçemize yaptığı katkılardan dolayı plaket takdim edilmesiyle ve yeni başkan Burak Karadağ’a başarılar dilenmesiyle gerçekleşen devir-teslim töreninde, önceki dönem başkan Rana Yücelten’in, yeni kurulan yönetimde de İlçe Başkan Yardımcısı olarak çalışmaya devam edecek olması partimizin her kademesine örnek olacak, birleştirici bir tavır oldu.

 

Hedef İktidar

 

Okan Akın ‘’Gözbebeğimiz Süleymanpaşa ilçemizde Gençlik Kolları Başkanımız Burak Karadağ ve yönetimi ile birlikte birlik, beraberlik içinde güçlü bir gençlik örgütünün temelini atacağımıza inanıyoruz. Süleymanpaşa Gençlik Kolları’mıza, Milletvekillerimizle, Belediye Başkanlarımızla, Meclis Üyelerimizle, Ana Kademe İlçe Yönetimi’mizle, Kadın Kolları’mızla ve İl Gençlik Kolları’mızla uyum içinde “Hedefimiz; İKTİDAR” parolasıyla yapacakları çalışmalarda başarılar diliyoruz.’’

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir